Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jerzy Zięba przegrywa z blogerem...


o6483256

Rekomendowane odpowiedzi

Można śmiało nazywać go "szarlatanem" i "znachorem"

image.png.eea24152ded17fda0c37d25d2aa7be78.png

https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,bloger-wygral-proces-z-jerzym-zieba--nazwal-go-znachorem-i-szarlatanem,artykul,25038770.html

 

Pan Zięba z kolei pokazał się z "jak najlepszej strony" Gbura i prostaka ?

image.png.ea7174f586c6f4cc320db0d4b7fa869d.png

 

Edytowane przez o6483256
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2023 o 10:53, EdAlox napisał(a):

Szczerze gościa nienawidzę, także cieszy mnie, że chociaż tyle udało się zrobić z tym imbecylem.

Tak z ciekawości zapytam, jakie są powody, dla których go tak nie nawidzisz? 

Edytowane przez zaciapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak szczerze, żeby określić... kto ma rację, co dzisiaj jest prawdą, co fikcją, co zwykłą teorią spiskową jest po prostu ciężko.  Wiem coś na ten temat ponieważ sam swego czasu zaczytywałem się w Jerzego Ziębę. Oczywiście nie stosowałem się do wszystkich jego "nauk".  Jak już to bardziej słuchałbym innych osób medycyny alternatywnej, lekarzy, którzy nie zgadzają się ze wszystkim co niesie "nauka". Jedno co i absolutnie nie pasowało u Zięby jest to, że np jest totalnym antyszczepionkowcem. Owszem, też nie zaszczepiłem się na covida etc. Ale cała reszta szczepionek tych sanepidowskich nie wyobrażam sobie nie podać mojemu dziecku. Czy nie przyjąć szczepionki przeciw WZW typu C, nie wyobrażam sobie tego. No ale... to jest oje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sobie nie wyobrażasz nie podawać? Potrafisz krytycznie przejrzeć dane naukowe, znasz się na biochemii,.czytałeś ulotki każdej szczepionki. Lekarze w 99% mimo edukacji też udowodnili, że nie potrafią myśleć i wyciągać wnioski.

Zaraz będziemy jeść robaki i lekarze będą razem z Pato dziennikarzami przekonywac nas dlaczego to takie zdrowe.

 

Jako ciekawostkę powiem, że pediatra moich dzieci mimo stręczycielstwa szczepionkowego(nie chodzi mimo kowida!) Przy bardzo poważnym kopie u syna stwierdził, że skoro szczepiliscie "sanepidowskim gównem to macie" a szczepilismy przez niego streczpna hexa...

Dopiero jak się zreflektował wypisał skierowanie do szpitala i grzecznie wyprosił.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2023 o 18:40, piastun napisał(a):

Dlaczego sobie nie wyobrażasz nie podawać? Potrafisz krytycznie przejrzeć dane naukowe, znasz się na biochemii,.czytałeś ulotki każdej szczepionki. Lekarze w 99% mimo edukacji też udowodnili, że nie potrafią myśleć i wyciągać wnioski.

Zaraz będziemy jeść robaki i lekarze będą razem z Pato dziennikarzami przekonywac nas dlaczego to takie zdrowe.

 

Jako ciekawostkę powiem, że pediatra moich dzieci mimo stręczycielstwa szczepionkowego(nie chodzi mimo kowida!) Przy bardzo poważnym kopie u syna stwierdził, że skoro szczepiliscie "sanepidowskim gównem to macie" a szczepilismy przez niego streczpna hexa...

Dopiero jak się zreflektował wypisał skierowanie do szpitala i grzecznie wyprosił.

 

Masz też swoją rację. Nie jestem biochemikiem, zgadza się. Ja po prostu wychodze za założenia, ze skoro moja prababcia, babcia, mama , itd, przyjmowały te sanpidowskie szczepionki i nic im nie było to mozna je śmiało stosować. To jest oczywiście moje spostrzeżenie. I jak się sytuacja skończyła po nopie > Wszystko wyszło okay ?

 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.