Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł elektryczny Kostrzewa ELE24


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pragnę podzielić się z forumowiczami moim doświadczeniem z kotłem firmy Kostrzewa ELE 24. Od dwóch miesięcy producent nie jest w stanie uruchomić tego kotła w moim domu. Najpierw wysłali mi sterownik kotła z błędnym oprogramowaniem oraz sterownik wifi od kotła pelletowego zamiast elektrycznego, co oczywiście spowodowało, że nie mogłem go uruchomić. Następnie po wielu monitach wysłali swojego serwisanta z nowym sterownikiem kotła i dedykowanym sterownikiem wifi. Niestety ponownie okazało się, że sterownik kotła jest błędnie oprogramowany, a sterownik wifi przy pierwszym zaniku napięcia utracił wszystkie nastawy. Pomimo wysłania kilku maili oraz wielokrotnych zgłoszeń telefonicznych producent od dwóch miesięcy nie jest w stanie naprawić swoich błędów i stale informuje, że sterowniki zostały wysłane do aktualizacji i nikt w firmie nie jest w stanie podać mi informacji kiedy i czy usterka zostanie usunięta. Zdecydowanie nie polecam tej firmy to oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj posty dotyczące kostrzewy sprzed 10-lat i więcej, są utrzymane w takim samym tonie, a mimo wszystko firma istnieje na rynku i ma się dobrze.

Teraz widzę , że wzieli się za koleją rzecz - kotły elektryczne, którą też koncertowo s......ą, 

Temat na przyszłość -to pompy ciepła , które na pewno pojawią się na tapecie firmy K i komentarze będą podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Firma jest od dawna nierzetelna, ale w tej chwili wypuścili na rynek produkt, który reklamują zamieszczając fałszywe informacje. Sprzedają moduły sterownicze internetowe, które nie współpracują z tym kotłem, a gdy zacząłem dociekać tematu poinformowali mnie, że moduły dedykowane do tego kotła są dopiero w fazie testów. Podobnie jeśli chodzi o  sterowniki wewnętrzne kotła - masakra. 

Mój wpis ma na celu ostrzeżenie innych kupujących, którzy mając wybór na rynku, powinni mieć jak największą wiedzę co wybierają. Mnie jest stać na zakup innego kotła i procesowanie się z firmą o zwrot kosztów i odszkodowanie, ale jest wielu ludzi dla których taki zakup to duże obciążenie budżetowe, więc lepiej aby wiedzieli czym ryzykują.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.