Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ucieplowienie w wykonaniu miasta wroclaw . Majster bylby dumny.


FAFAŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Racja można by z potrójną warstwe dać . A piwnice nikomu nie potrzebne bo one są do trzymania węgla tylko.

😁🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę inaczej. Twoja piwnica?  Jeżeli tak poproś ekipę to poprawią, daj im jakiegoś browara i na pewno da się załatwić. Jeżeli sąsiada, to niech sąsiad myśli co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czy moja czy kogoś to bym miał to gdzieś . To jest w przejsciu . Więc każdy kto będzie chciał coś wnieść do swojej piwnicy będzie przechodził koło tego bubla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z instalatorami, to poprawią. Robiłeś to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie rozumiem twojego podejscia  . 

Czy oni nie wiedzą co robią?  Przecież nie trzeba być geniuszem by dać rurę blisko ściany wiedząc że to jest ciąg komunikacyjny . 

Przecież to jest człowiek . Jeden ma prawojazdy i prowadzi auto . Na prawdę są to ludzie , mają taką funkcje jak myslenie . Dotarli do pracy nie zabłądzili , byli ubrani ,ba nawet rozmawiają ze sobą . I co nagle potrzeba im niańki ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy, nie wytykał Ci błędów przy robocie?  

 

Może nie przyszło to im do głowy (choć powinno), skoro nikt im nie zwraca uwagi, znaczy, że jest ok.

Mam wrażenie, że wylewasz swoje żale na forum, zamiast działać i zwracać uwagę. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie robiłem sufitow ze spadem 15 cm . Nie malowalem płyt przed szpachlowaniem . I wiele innych rzeczy nie robiłem byle jak no bo mi się nie chciało myśleć . 

Czy wylewam żale ? Nie . Chcę tylko pokazać jak się robi pod przykrywką ekstra iwestycji miasta Wrocław . Jak traktuje się innych ludzi by tylko moc pochwalić się na internetach jak to jest tu wspaniale . 

Ale widzę że powoli panuje przekonanie że fachowiec to ktoś kto jak już coś zrobi to już jest super i należy się z tego cieszyć . Nie ważne że zrobi to byłe jak . Ważne że był . Że jak zamówisz drzwi wejściowe 90 prawe a wstawi ci 80 to zawsze masz je prawe i masz się piętami bic po d.. z radości. Nigdy nie mówiłem o sobie że jestem fachowcem bo to nie do mnie należy . Ale to co widzę ,co tu się wyprawia to mnie krew poprostu zalewa . I jeszcze ci powiem był pan kierownik 🤣 oczywiscie pokazałem mu to . Co zrobił ? Zlał to ciepłym moczem. Haha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.