Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia grzewcza pod płytki ceramiczne


kons18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzięki temu forum ogrzewam dom samodzielnie wykonaną instalacją z pompą ciepła za co jestem wdzięczny. Długo mnie nie było, ale przyszedł czas na dogrzanie pomieszczeń piwnicy. Trafiłem na ofertę foli grzewczej pod płytki ceramiczne ukraińskiej firmy Monocrystall ze specjalnymi otworami. Nie będę robił reklamy ale ogłoszenie łatwo można znaleźć na znanym portalu aukcyjnym.  Dotychczas sądziłem że ogrzewanie takie nadaje się tylko pod podłogi pływające np. panele. Miły Pan łamanym polskim tłumaczy zasadę działania wspominając coś o kołkach montażowych, kleju termoprzewodzącym oraz folii odbijającej ciepło pod folią grzewczą. We wspomnianej piwnicy mam pod wylewką 5 cm styropianu podłogowego. Czy folia odbijająca to taka jaką stosuje się np. pod panele podłogowe przy ogrzewaniu podłogowym ? Jak to wszystko się montuje ? Czy ktoś posiada, stosuje i może coś doradzić ?

monocrystal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Jestem zainteresowany również czy ktoś korzysta z folii grzewczej zwłaszcza pod płytkami .

Wszelkie opinie mile widziane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś coś w temacie podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.