Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SAS Slim 17 KW przeróbka z EKO na Pellet


MajsterKlajster

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

remontuje dom, zbliżam sie do instalacji grzewczej, mam już zrobione podłogówki + grzejniki po całym domu, teraz czas na sam piec.

Został zakupiony SAS Slim 17 kw na ekogroszek , jest już w kotłowni jeszcze nie poskręcany, z racji tego , że mam ekogroszkiem trochę doświadczenia chce przerobić ten piec na pellet.

Czy ktoś z Was ma z tym doświadczenie ? 

myślałem o zakupie tego palnika http://www.sas.busko.pl/pl/palnik-multi-flame

plus sterownik, i teraz zastanawiam się jaki wybrać, z steronikami TECH nie mam dobrych wspomnień. Co byście do tego proponowali ?

czy w ogóle mój piec opłaca sie przerabiać na pellet? czy może lepiej sprzedać ten i kupić zupełnie nowy dedykowany do pelletu ?

 

dom z poroterhmu 175 m2, piętrowy, docieplony 20cm styro + 15 wełny pod dachówką ceramiczną od dachu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kocioł na ekogroszek i na takie paliwo ma on wystawione papiery piątej klasy i ecodesigne. Jeśli zamontujesz do niego palnik palletowy to taki składak będzie traktowany jako kocioł bezklasowy,mówiąc wprost KOPCIUCH. Trzeba było od razu zakupić kocioł na pellet.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.