Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterowanie grzejnikow?


Dawid555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam ogrzewanie mieszane podłogowka i grzejniki na rozdzielaczu mam zalozone siłowniki ze sterownikiem tech i w salonie i dwoch łazienkach tam gdzie jest podłogowka termostaty tez firmy tech. W czterech pokojach mam 4 grzejniki z głowicami termostatycznymi i problem polega na tym ze w pokojach jjest problem z tym aby utrzymac stala temperature. Mysle o załozeniu termostatow pokojowych z funkcja temperatury dzien/ noc ale nie wiem czy to zda egzamin bo pewnie musial bym montowac tez silowniki na grzejnikach.

Mam sterownik l-5 i pociagniete kable 4x1mm2 do kazdego pokoju.montowane z mysla aby zalozyc termostaty pokojowe i silowniki na grzejniki tylko nie wiem czy to dobre rozwiazanie.Zeby piec co 5 min sie nie załaczał bo co chwile ktoryś z pokojow bedzie chcial grzac.

Jak myslicie jak to wysterowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos podpowie? I ogolnie spodziewalem sie po podłogówce ze podłoga bedzie nonstop ciepla a jest tylko ciepla gdy termostat sie zalaczy i dogrzewa pomieszczenie.chciałbym przerobic to jakos zeby lepiej sterowac podłogowka i grzejnikami na pietrze w pokojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.