Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja Termet Ecocondens GOLD 20


Preato

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Dostałem dziś wycenę instalacji da segmentu (3 piętra, 130 m2, podłogówka plus 1 grzejnik) dla kotła Termet Ecocndens GOLD 20 (w tym kocioł, zasobnik 140l, system powietrzno-spalinowy Ricom, Automatyka pogodowa i regulacyjna, materiały instalacyjne i robocizna) w kwocie ponad 12 000 zł.

I tu moje pytanie - czy faktycznie, dla Warszawy taka cena to norma? Jak sprawdzałem składowe, bez robocizny, to wydaje się być trochę dużo.

Pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla vaillanta z zasobnikiem i przerobieniem kotlowni z ekogroszku na wegiel zaplacilem 15 tys w miescie po warszawa. Bez doprowadzenia gazu bo to inna firma robila. Yroche zaoszczedzilem samemu kupujac kociol, sterownik i zasobnik w sklepie internetowym nawet uwzgledniajac wyzszy vat. Troche starych zaworow poszlo ze starej instalacji, takze silownik zaworu 3d udalo sie wykorzystac.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi :).
To jeszcze dopytam - jak wyżej, czy opcja z Termet Integra II plus z zasobnikiem 48l w koszcie 10 000 zł. 2 tys taniej, ale nie wiem właśnie czy warto oszczędzić.

Który zestaw lepszy przy 4 os rodzinie, metraż 118m2 plus poddasze 14 M2, tam miałby być kocioł zamontowany. 2 łazienki i WC odrębny, prysznic plus wanna.

Pozdr.
Tomek

Wysłane z mojego CPH1921 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2 łazienek w tym  wanny 48L to trochę mało. ja bym sugerował jednak 150L bo wody będzie brakować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.