Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro 15KW Pomoc przy ustawieniach.


sportowiec9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z naprawy wrócił do mnie stertownik kotła defro uni 15 kw  k1pv4 z nowym oprogramowaniem. Nie mogę ustawić pieca aby osiągnąć tempereture zadaną tj 60 st. Maksymalnie osiąga 45 st. Ponadto gdy zwiększam dawki węgla to znów przesypuje się niespalony węgiel. Nie wiem czy czasem nie jest to winą węgla gdyż zachciało się węgla brunatnego .Takie posiadam ustawienia co tutaj zmienić?

min praca podajnika 1 sek

max praca podajnika 6sek

min przerwa podawania 50 sek

max przerwa podawania 90 sek

min wentylator roboczy 20 ( skala do 56 )

max wentylator roboczy 60 ( skala do 100 )

min obroty 300 ( skala do 424)

max obroty 450 (skala do 750)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,te ustawienia to są w pid czy twoje, jaką masz wersje softu numer?, palnik rynna?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że ustawienia są z pid,  uni to jest rynna, podejrzewam ten węgiel brunatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to rynna bo mam taki palnik,tylko sofcie który ja posiadam 2.5.2, nie ma takich ustawień.Piszesz do mnie czy do pytającego, tak zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darekgra napisał:

do menu serwisowego zaglądałeś?

Te ustawienia właśnie są  w menu serwis.

 

2 godziny temu, segal21 napisał:

Witaj,te ustawienia to są w pid czy twoje, jaką masz wersje softu numer?, palnik rynna?.

Tak pid jest załączony , a te ustawienia są w menu serwis . Numer softu ADAPTIVE 3.4.OP/1.6.1,rynna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest w tym sofcie bo go nie miałem, prze szlem z3.3.6.na obecny , w każdym było podawanie 1-3 ,tylko zmieniała się przerwa podawania i obroty wentylatora ,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to to że palisz brunatnym i na pewno ustawienia z czarnego będą o kant d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia czy pomoże, spróbuj a się przekonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.