Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rocznik camino


Witalis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem z przodu na odlewie. Z ciekawości, do czego ci to potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to produkt z firmy Kotłycamino czy jakoś tak, oni obecnie produkują Camino po upadku Dozametu. Być może idą na prostotę i nie odlewaja rocznika kotła na froncie. 

Daj kolego jakieś fotki, po wyglądzie też można coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 05:52, witek1234 napisał:

Możliwe że to produkt z firmy Kotłycamino czy jakoś tak, oni obecnie produkują Camino po upadku Dozametu. Być może idą na prostotę i nie odlewaja rocznika kotła na froncie. 

Daj kolego jakieś fotki, po wyglądzie też można coś powiedzieć.

Fotki niechcą wejść a piec raczej jest starej produkcij

images-1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny. Tabliczka była obok czopucha po prawej stronie patrząc od tyłu kotła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witalis, co Ty kombinujesz? 

Wstawiasz zdjęcia dwóch różnych kotłów. Nawet pomieszczenia są inne. Pies jechał z którego roku jest kocioł. Potrzebne to jak tort w d***e.Ciekawsze są Twoje zagrywki z fotkami. Chce Ci się zabawy z nami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam piec tylko pierwsze zdięcie sciągnięte z olx zanim go kupiłem a teraz jest u mnie rozebrany do czyszczenia a drzwiczki zasypowe kupione na złomie bo stare są wycięte pod dmuchawe dlaczego mam coś kombinować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolli tutaj nie brakuje:) Lubią takie zabawy. Skoro dałeś różne zdjęcia to już się zrobiło dwuznacznie. 

Teraz OK, przyjmuję twoje wyjaśnienie. Szkoda że wcześniej nie podałeś tej informacji. 

A tak na marginesie powiem Ci że było by dobrze gdybyś uzupełnił swój profil. Bez wiedzy co ktoś ogrzewa  itp. bywa czasem sporo zamieszania i nieporozumień. Wszyscy widzą profil i wiedzą że ktoś udostępniając te informacje, podchodzi do forum i wszystkich piszących poważnie, nie na zasadzie - szybkie pytanie, szybka odpowiedź i baj baj. 

Ale to tylko tak na marginesie, bez wymuszania. Jako przyjacielska rada. Narka:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.