Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas bio kompakt sterownik tech 555p


karolT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum mam problem z piecem a mianowicie włączyłem ustawienia fabryczne w sterowniku tech 555p i nie chodzi mi pokojówka i ogrzewanie wody na bojlerze może ktoś się zna na pierwszych ustawieniach dom 100m2 grzejniki i podłogówka zawór 3 drożny afriso azv 643 ,proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony żal mi łudzi których instalator zostawił z ręką w nocniku, z drugiej jednak nie bo sobie na to pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Ja po instalacji kotła zostałem dosłownie przeszkolony z obsługi kotła. Co jest co na sterowniku, funkcje i ustawienia pompy, gdzie wyczystka kotła, jak odpinać popielnik czy dopuszczać i spuszczać wodę w instalacji. To są niby szczegóły ale bez tego ani rusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za takie podpowiedzi ... Po ustawieniach pokojówki wyskakuje alarm że jej nie czyta piec działa na ustawieniach fabrycznych instalator wyjechał i będzie za 3 tyg w domu nie mam ciepłej wody niech ktoś podeślę chociaż ustawienia ręczne i niech poniektuży schowają sobie te tanie teksty że (żal nie żal  ) bo nie po to jest forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarolT nic co ty do tej pory zostało napisane nie jest nieprawda. I czytanie instrukcji i staranie się zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Nie napisałeś dokładnie z czym masz problem ani nie zamieściłeś schematu i zdjęć instalacji. To niby jak mamy ci pomoc? Ktoś coś napisze w dobrze wierze a ty mu odpowiedz żeby sobie darował. Pomysł chwile zanim zaczniesz kogoś obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życi z takim instalatorem, nie ma na co czekać. Wzywaj serwis to Ci wytłumaczą i pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię zdjęcia i wieczorem wrzucę ,nikogo nie obrarzam, problem mam z tym że po włączeniu ust. Fabrycznych kocioł przestał czytać pokojówkę po włączeniu jej na sterowniku nadal jej nie czyta  i nie grzeje wody w bojlerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór 3 d na piecu ustawiłem pompy równoległe piec osiąga temperature   zadaną zawór słychać że się otwiera ale nie leci gorąca wodą do ogrzania bojlera na dom też słabo puszcza przy jego pracy mam 19 stopni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompy działają na podłogówke idzie przez zawór mieszający do 40 stopni jak się nie mylę na grzejniki ta na zdjęciu bez podajnika co jest bliżej pieca co do ustawień to chciałbym wiedzieć ust. zaworów jest parę opcji i czas ich otwarcia jak i temp. zadaną pieca jaką najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.