Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wentylator zamontować.


raczek83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,chciałbym zamontować wentylator ,tylko mam problem jaki wentylator wybrać .Wysokość w łazience 210 cm , całość ,i jak staje do brodzika to ot mojej głowy do wentylatora jest około 30 cm .Myślałem kupić wentylator 24 wolt lub 12 wolt .Dołączam obrazek ,jak to wygląda.

wentylator.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście  energia termiczna łuku elektrycznego może uszkodzić części ciała (najczęściej te nieosłonięte).

Przy prawidłowo wykonanej i konserwowanej instalacji elektrycznej w mieszkaniu czy też domu jednorodzinnym, powstanie łuku elektrycznego przy zwarciu w urządzeniu elektrycznym jest praktycznie niemożliwe.

Natomiast porażenie prądem elektrycznym (znaczny przepływ prądu przez organizm) jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Andrzej_M_ napisał:

Sprzęt i osprzęt zainstalowany w strefie bezpieczeństwa "strefa 0" powinien mieć stopień ochrony nie mniejszy niż IPX7

ps.
@raczek83 nie lepiej pomyśleć o prawidłowo działającej wentylacji 24h na dobę ?.

Tylko to nie jest dom tylko mam mieszkanie ,także było by trochę ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to możliwe (oczywiście nie na własna rękę), ale pod pewnymi warunkami, tj. oddzielne kanały wentylacyjne. W budynkach wielorodzinnych najczęściej są zbiorcze pionowe kanały wentylacji i to wyklucza podłączanie wentylatorów. Takie coś kiedyś usłyszałem od kominiarza podczas corocznego przeglądu. Wentylatorek musialem usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.