Skocz do zawartości
HESmichal

Sprzedam zestaw dla serwisantów kotłów gazowych oraz peletowych Afriso

Rekomendowane odpowiedzi

6500 Cena do negocjacji !!! Przedmiotem ogłoszenia jest zestaw dla serwisantów kotłów gazowych oraz peletowych . Prezentowany zestaw ma status przedmiotu używanego natomiast został użyty tylko raz przy kotle gazowym jako forma pokazu dla klienta . Zestaw posiada wszystkie deklaracje zgodności oraz certyfikaty . Zestaw dwa lata temu kosztował 10 000 zł brutto W skład zestawu wchodzą : - analizator spalin w raz z całym osprzętem - detektor wykrywania nieszczelności gazu - drukarka bluetooth - manometr cyfrowy z najwyższym zakresem Cały zestaw to produkty najwyższej klasy jeśli chodzi o firmę Afriso Więcej informacji pod numer tel 794 707 638

20180919_105821.jpg

20180919_105901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Jamjestcichy
      Cześć.
      Mam na sprzedaż 1 głowicę danfoss bluetooth za 120zł/nowa.
      I jeżeli znajdzie się chętny to mogę załatwić za dobre pieniądze głowicę elektroniczną danfoss eco-cena 55zł/szt używana.
      Koleś likwiduje ogrzewanie grzejnikowe i się ich pozbywa i póki je ma to mogę coś zadziałać.
    • Przez Jamjestcichy
      Witajcie
      Byłby ktoś zainteresowany owymi głowicami (5sztuk) plus do tego panel sterujący danfoss link cc bez wifi.Oczywiście używane.
      Komplet na zawory RA bez baterii.
      Cena 5 stówek.
      Ogłoszenie bardziej informacyjne bo wysyłka dopiero coś około lipca.
    • Przez Darbatt
      Witam, do sprzedania mam używany 3 sezony motoreduktor firmy Nord, pracował z podajnikiem na ekogroszek Brucer II generacji. Zestaw sprawny, polecam.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• Przez gilal
      Witam
      Do sprzedania cały zestaw wyciągnięty z kotła sas solid 14kW czyli:
      -sterownik multifun z czujnikiem żaru  oraz wszystkie czujniki które były w  zestawie
      -palnik obrotowy pancerpol
      -cały zestaw podawczy
      -zbiornik na opał z "dosuszaniem"
      Wszystko sprawne, pracowało prawie dwa sezony. Do sprzedania bo piecyk już pracuje na pellecie.
      Cena to 1500 zł

• Przez Klaudiusz3
      Witam mam do sprzedania używany sterownik skzp-02 z dodatkowym modułem internetowym wszytko sprawne cena za komplet 900 zł info 604903335
      Wersja full wszystkie czujniki zainstalowany nowy soft.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.