Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacz do popiołu z pieca pelletowego


Martino84

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wiele postów wyżej, że mam taki trzech workowy. Hepa, czapa i worek na popiół z suwakiem. Mam go juz ponad rok. Teraz dokupiłem sam worek na zapas za 15 zeta, bo zamek zaczął już szwankować. Praktycznie opróżniam tylko worek, reszty filtrów nie muszę czyścić. Jak kupujecie to tylko z trzema filtrami, czyli koniecznie z workiem. Inna opcja nie ma sensu, no chyba do odkurzania warsztatu, piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, palacz66 napisał:

@Okmanja mówię bardzo poważnie! Na cholere taki odkurzacz jak on po sekundzie zapchany jest? Z tym jest chwila roboty przecież! 

Problem w tym że nie mam pojęcia jak to zrobić.Prawdopodobnie ten odkurzacz z workiem wielokrotnego użytku jest tak zbudowany żeby ten worek się zmieścił.Mój odkurzacz nie ma już  miejsca na dodatkowy worek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OkmanZrób zdjęcie ze środka tu gdzie wchodzi rura do pojemnika może nawet nie trzeba nic robic! 

Napewno wejdzie worek, też mam pojemnik 18l.

Edytowane przez palacz66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robinetto pewnie mamy takie same bo ja też z rok temu kupowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może takie same, ja jestem zadowolony. Była wersja z kółkami i tańsza bez kółek, którą mam. Teraz sprawdam, że mam go dobre 2 lata i żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma kółka. 

IMG_20181229_113034.jpgSprawuje się super. 

Edytowane przez palacz66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma jak pisze 25l. Moc jak to w odkurzaczu, jak sie zbliża do pełnego wora, moc ssania maleje.Nie wyciągam popiołu odkurzaczem, tylko to co mi pozostało po wyrzuceniu pojemnika z popiołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martino84dla mnie wystarczy, nawet samochód odkurzam nim i daje rade tylko by mógł być trochę cichszy. Różnie, zależy od tego kiedy pójdę wyrzucić popiół z kotła ale przeważnie cały worek. 

Edytowane przez palacz66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, palacz66 napisał:

@OkmanZrób zdjęcie ze środka tu gdzie wchodzi rura do pojemnika może nawet nie trzeba nic robic! 

Napewno wejdzie worek, też mam pojemnik 18l.

Tak to wygląda.Wlot do środka pojemnika jest skierowany na dół.Zastanawiam się jak te worki się trzymają,jakie mają zaczepy że nie spadną z tych rur.Nigdzie nie mogę też znaleźć samych worków bo na próbę kupiłbym i spróbowałbym nałożyć jakoś na tę zagiętą rurę.

20190107_182713.jpg

Edytowane przez Okman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki worek byłby najlepszy.Zdjęcie na samym dole.To jest na jakąś gumkę,czy sznurek...

http://www.apptech.com.pl/index.php/sklep/28/odkurzacze-do-popiolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Okmanno widzisz kupujesz worek tam jest specjalny zacisk zakladszasz worek i cieszysz się dobrym odkurzaczem. Ja mam taki sam uchwyt do zakładania worka.  Masz tu link do worka takiego samego tylko tańszy o polowe. 

https://allegro.pl/filtr-workowy-odkurzacz-do-kominka-popiolu-worek-i6789615220.html

Edytowane przez palacz66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz i tego szukałem i nie mogłem znaleźć.Dzięki.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Okmanten odkurzacz będzie taki sam jak mój teraz z workiem. Tylko mój ma automatyczne czyszczenie filtra. Nie ma za co! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz za odkurzacz z automatycznym czyszczeniem filtra?Na czym to polega?Przybiega gość z serwisu,wyjmuje filtr,trzepie na dworze i z powrotem zakłada?:)

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gość z serwisu! To taki bajer, ale jest. 

Edytowane przez palacz66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik:) A poważnie to na czym polega to automatyczne czyszczenie i jaki masz model tego odkurzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, sledzilem jakiś czas ten wątek, ponieważ kilka dni wcześniej zakupiłem podobny odkurzacz z tej aukcji :
https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-do-kominka-popiolu-2000w-3w1-warsztatowy-7151817646?snapshot=MjAxOC0xMi0yM1QwOToyODo1Ny42MjRaO2J1eWVyOzQ5Mzc1OWFhNWUyNTViMjQzNDBjZTYwMzA1NThmZTExODI2NDA2ZjM2N2Y3ZTE3YjE4NjM2Zjk2ZjljNDdhMzU%3D. Niestety również bez worka na popiół, dzisiaj doszedł mi worek z tej aukcji : https://allegro.pl/filtr-workowy-odkurzacz-do-kominka-popiolu-worek-i6789615220.html?snapshot=MjAxOS0wMS0wNlQyMDoyNToyNC43MzBaO2J1eWVyO2I4Mjg1M2JkMzZmNmFiZDRhNDNjNGI5ZTUxM2E0ZjZmMmZjMmVhNjczMTI5MWY3MjYwMDdmZWRlNzhiNjk1NmU%3D. Pasuje idealnie bez żadnych przeróbek, piszę dlatego jeżeli ktoś by się zastanawiał czy podejdzie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super.Bardzo poprawiłeś mi humor:)Już zamawiam ten worek.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Okmanprzecież już Ci napisałem, że kupuj worek a ty nadal ciagniesz temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.