Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec Z Podajnikiem instalacja grawitacyjna..


Robot16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje porady,u mnie piec z podajnikiem działa na zasadzie podłączonego termostatu pokojowego pod pompę C O nie będę opisywał jak to działa bo każdy takie sterowanie zna,i muszę przyznać ze nie podoba mi się,ale dziś postanowiłem sprawdzić i odkręcić zawór zęby grzać grawitacyjnie i muszę powiedzieć ze jest super wszystkie grzejniki ładnie grzeją moje  pytanie jak zapanować nad temperatura w pomieszczeniach.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Głowice termostatyczne na grzejnikach :) u kuzyna działa super i bez żadnych fajerwerków :))) (duży 2 kondygnacyjny dom . piwnica +2piętra)

Pozdrawiam.YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze żeby to były zawory ze zwiększonym przepływem  bo zwykły zawór może mieć problem aby grawitacyjnie nie zakłócać przebiegu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szczerze? Ale to tylko moje zdanie...zwykłe zawory z termostatem oczywiście z większym przepływem, nie koniecznie te wskazane w linku, to tylko przykład.

A dlaczego rezygnujesz z pompki? tylko grawitacja? pamiętaj o ochronie kotła, gdyż jak poprzymykają się termostaty, na kocioł pójdzie zimna woda i kocioł szybko tobie spróchnieje... :(

dla pewności otwarty musi być obieg bojlera ale nie zawsze to pomaga przy grawitacji. Wszystko zależy od wykonania instalacji.

Pozdrawiam.YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.