Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupię elektroniczny miarkownik ciągu.


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

unister działa 0-1 albo max albo zero .

Ja mam kepas i polecam jest tanszy i ma wiecej opcji - m.in  zamyka działa klapke stopniowo 3 poziomy przymkniecia  +możesz mieć opcje programowania załaczania pompy , opcje przedmuchu, opcje wygaszania, oraz na moje życzenie producent dorzucił opcję rusztowania - wystarczy dokrecić silnik z wycieraczek od auta z mocowaniami a sterownik bedzie włączał się na 5s co ile co zaprogramujesz - może byc to co 1h albo  przykładowo co 25 h (można to ustawiać jak sie chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz myślałem że unister działa też stopniowo. To super dzięki za informacje tylko muszę napisać aby długość przewodu czujnika zwiększyli mi do 2m :D

 

W jaki sposób montuje się linkę do klapki popielnika? Bo w unister mamy łańcuszek a tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego sterownika wychodzi pret stalowy ok 10cm długości -wykonany z szprychy od roweru.   - Koncówka jest gwintowana , i na to nakrecasz linke   (linka sama w sobie jest zlutowana z nyplem od szprychy :)

Jest to rozwiązanie proste , sprytne i tanie a  w razie wymiany jak sie zepsuje koszt linki do max 10zł . .  Sama  linka jest taka jak od roweru + zestawie jest pancerz aby to mocować jak ktoś chce.

Ja to mam zamontrowane do ściany obok pieca na wysokosci oczu - nie trzeba sie schylać  i wiercić dziur w piecu - linka jest na tyle długa prawie 2m że dosiega bez problemu tam gdzie chcesz.  Mam to ustawione jeszcze po skosie - bo piec jest odsuniety od sciany o jakieś 30cm i działa bez problemu. 

Jc mocowanie do klapki można sobie też zmontować na łancuszkach  wystarczy do nypla od szprychy przymocować cienki łancuszek -  wystarczy pomysleć  ale jak kto woli , linka sama w sobie to dobre rozwiązanie. Aha na koncu linke przymocowałem do klapki taką grubą złączką elektryczną - przewlekłem przez nią 2 konce linki i mocno skreciłem -trzyma jak przyspawane.

Kostka_Lacz4.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.