Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Poprawnym Podawaniem Opału.


prezesik142

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kocioł classic sd Duo plus 25kw ze sterownikiem Platinum ecomax 920p. W tym urządzeniu nie mogę sam ustalić podawania i przerwy. Jest tylko korekta podawania. Niestety to nic nie daje. Węgiel wychodzi przez palnik niedopalony w dużej ilości. Palnik to ekoenergia. Proszę o pomoc u ustawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ich brak. Dochodzi tylko histereza kotła dla mocy 50% i 30% , i mogę zmienić siłę nadmuchu. Jutro zrobię zdjęcia jak wygląda menu, teraz jestem poza domem. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze czy masz ustawiony tryb standardowy czy fuzzy  logic ,ustawienia kotła>ustawienia palnika>tryb regulacji

Witam.

Przy okazji prosiłabym o pomoc w ustawieniu parametrów tego samego sterownika ( kocioł karbon 5 producent Witkowski) Zalecono wł trybu fuzzy logic-mój problem to spieki w popielniku wielkości 2 pięści.Korekta zmniejszania nadmuchu odrobinę eliminuje problem jak i korekta podawania w zakładce modulacja mocy.Z racji tego,że moja wiedza jest na poziomie laika z obawy nie wchodzę w ustawienia serwisowe.To mój pierwszy kontakt z kotłem z podajnikiem.Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  takie ustawienia nie mam problemów  

post-72983-0-75634400-1511274115_thumb.jpg

post-72983-0-13262300-1511274122_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.