Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sppv2L Vs Ie42


Rober528

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Stawiam na ie42. Dwa miechy temu zastanawiałem się nad bruli/ecoal lub ie42.bo mi nawalił st480 Jak nie boisz się nastaw, to duże pole do popisu otwiera verbomat czyli ie42 (posiada też szybka nastaw producdnta),bez modulu internetu kosztuje wypas pompek ponizej 6sciu stowek. Jak chcesz włączyć, nie ustawiac (choć korekty dopasowywujace i tak trzeba zrobic) i mieć ladny internet to bruli. Spp nie znam, ale chyba juz lepszy nie bedzie osiągnął szczyt swoich mozliwosci. IE42 jest w stanie rozwoju (brak jeszcze wykresów na stronie, ale sterownik juz widać) ma specyficzny algorytm spalania tzn po krotce dąży do temperatury zadanej, moduluje moc i sterujesz dmuchawa bardzo precyzyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Oczywiście,że sppv2l się rozwija, niby dlaczego miałby stanąć?

* Jest forum producenta ze wsparciem

* Jest wątek, gdzie pobrac można nowsze softy, są także dostępne testowe

* Ostatnia świeża zmiana to korekty na stronie, nowe funkcje i dostępny w testowych tryb pracy liniowej, ale zaznaczając jednocześnie,że pod konkretne wentyle typu wpa06,rms120,rv13am,

* v2L kosztuje <600zł i ma wbudowany moduł w płytę, można wytestowac przez 7dni i nie trzeba korzystać albo po teście można odblokowac na rok czasu za opłatą do właściciela strony.

* v2L ma klawisze dotykowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sppv2. Moim zdaniem łatwy w obsłudze i dość dobrze rozbudowany. A do podjęcia odpowiedniej decyzji przekonała mnie "arogancja niektórych forumowiczów" w wątku o werbomacie (który został już zamknięty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz się pod neta i jakby co, to na forum producenta znajdziesz wsparcie

Właśnie ruszyło kolejne podejście do apki na smartfony

Do nowych sterów oraz na androida, jest do pobrania z pierwszego posta odpowiedniego wątku o aplikacji mobilnej (no to siup), to oczywiście jeszcze początki, więc temat rozwojowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tak:

główny domowy router na piętrze, jest to bodajże TP LINK, ale nie pamiętam modelu, ma 3antenki

w kotłowni mam drugi jakis tańszy od dostawcy internetu, ten się łączy bezprzewodowo z tym głównym na piętrze a do niego kablem wpięty jest sterownik

Dostawca internetu mi to ustawił odpowiednio, reszt wg instrukcji sterownika i tak już któryś rok leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdę w tym tygodniu do przedstawiciela C. Pol. to mi coś może doradzi. w rozsądnej cenie. Kol. Pieklorz mógłbyś zajrzeć na f... bol...go  tam jest wątek sppv2 i moje ostatnie posty może coś doradzisz byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.