Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klej Arsanit Therma+ Th-03


monika1515

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym podzielić się opinią na temat kleju Arsanit Therma+ Th-03. Przed jego zakupem – w komplecie ze styropianem – nie znalazłam w internecie żadnej opinii na jego temat, a szkoda. Klej został nam sprzedany w komplecie ze styropianem grafitowym i jak zapewniał sprzedawca, jest to klej do grafitu. Otóż NIE JEST. Płyty przyklejone na ten klej odpadają od ścian, i nie jest to wina wykonawcy, bo zmiana kleju na inny rozwiązała problem.

Arsanit ma w ofercie inny, specjalny klej do grafitu, chociaż w opisach jego produktów teoretycznie jest info, że Therma+ Th-03 też nadaje się do grafitu. Nie zmienia to faktu, że zakup tego kleju z przeznaczeniem do grafitu był strzałem w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Ja nawet nie brałem pod uwagę klejenie klejem z worka styropianu grafitowego a dlaczego nie wiem , nie bo nie taki wewnętrzny hamulec i robiłem to klejem w piance , pistolet i nic więcej więc samemu to robiłem i wiem że na pewno nic nie odpadnie bo przeszedł już prawie tornado obok pozrywało 40 dachów a styro trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.