Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydzielono Z Tematu: Zawór 3D Do Wymiany Na 4D?


Erpolis

Rekomendowane odpowiedzi

Proszepost-1379-0-17341900-1458465032_thumb.jpgpost-1379-0-16127500-1458465103_thumb.jpgpost-1379-0-15817600-1458465213_thumb.jpg tak to wyglada na teraz z tymi temp.

Niezla temp. spalin u ciebie spore straty. ja na dom puszczam temp. miedzy 25/30 st max w domu 22 st masakra cieplo .Pale paliwem Varmo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszeattachicon.gifIMG_26751.JPGattachicon.gifIMG_26711.JPGattachicon.gifIMG_26701.JPG tak to wyglada na teraz z tymi temp.

Niezla temp. spalin u ciebie spore straty. ja na dom puszczam temp. miedzy 25/30 st max w domu 22 st masakra cieplo .Pale paliwem Varmo .

Mam pytanie odnosnie paliwa Varmio,palisz go rynna czy retora,jak wychodzi spalanie w porownaniu z eko,co wychodzi lepiej cenowo i ilosciowo,czytalem opinie ze bardzo sie kruszy .pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz moc kotła i czemu uważasz że mam duże straty?

Moc kotla 25kw duza temp. spalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie paliwa Varmio,palisz go rynna czy retora,jak wychodzi spalanie w porownaniu z eko,co wychodzi lepiej cenowo i ilosciowo,czytalem opinie ze bardzo sie kruszy .pozdrawiam.

Pale na retorcie obrotowej ARDEO groszkiem nie pale bo varmo kupuje po 676zl za tone , kruszy  cos tam sie kruszy jak sie go przezuca  iles razy ja kupije bezposrednio u producenta 40km mam do niego.Wiem jedno jest suche .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale na retorcie obrotowej ARDEO groszkiem nie pale bo varmo kupuje po 676zl za tone , kruszy  cos tam sie kruszy jak sie go przezuca  iles razy ja kupije bezposrednio u producenta 40km mam do niego.Wiem jedno jest suche .

Dzieki za odpowiedz,mysle ze na rynnie tez da sie spalic,to jak pelet tylko z wegla,a jak z popiolem i kaloriami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiol rozny troche kalafiorow zalezy a z regoly pyl szary, wymiennik czysty tylko pyl .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.