Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym Dobrze Uszczelnić Retortę


Robot16

Rekomendowane odpowiedzi

zrozumiałem tylko czy w czasie podtrzymania, czas pracy dmuchawy ma wpływ na znaczenie dla tryby praca po mojemu za duży odstęp pomiędzy dawkami w podtrzymaniu............tylko gdzie ta granica podmuchu ze ile bym nie dmuchał to nic z tego,chodzi o max wykorzystanie grochu a nie żeby się kisił w retorcie ...........................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść j wysoko kocioł niech się zagrzeje,potem ustaw na sterze najniższa temperaturę  i baw się nastawami w potrzymaniu sprawdzaj jak spala dawkę  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanko : czy ten dekielek  - u mnie od spodu retorty z którego się wybiera syf również należy uszczelniać na silikon czy wystarczy przykręcić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Takie pytanko : czy ten dekielek  - u mnie od spodu retorty z którego się wybiera syf również należy uszczelniać na silikon czy wystarczy przykręcić ?

W Pancerkach był sznur na obwodzie pokrywy komory powietrza, wystarczyło przykręcić dekiel os spodu a uszczelnienie było na tym sznurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.