Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogniwo Eko Plus Czy Defro Eko Komfort


pab11o

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy od ecola?

Solid wyceniono mi na 8600zl 14kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ma ładnieszy wyświetlacz.

 

Dołożysz więc 2 000 zł i kupisz Solida ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm różnica między tymi piecami max będzie 1000zł czekam jeszcze na wycenę defro sigma 16kw ze sterownikiem Defro Smart. Solida mógłbym mieć już w środę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno sigma brać ze zwykłym palnikiem czy rynnowy którzy lepszy jaka jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym zwykły - rynnowym nie ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defro Sigma występuje też w wersji PZ czyli z palnikiem żeliwnym ekoenergia oraz ruszto-deflektorem. Ja posiadam właśnie ten model 16kW ze sterownikiem Smart II v1.0.

 

c8e4e255.jpg

 

Penie niedługo będzie dostępny ze sterownikiem w wersji 3.5

 

Dobrze mieć sterownik z dostępem do neta bo jak cię nie ma w domu cały dzień to wiesz czy kocioł pracuje czy ci chałupa zamarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A gdzie kupiłes ten piec i ile dałeś w tej wersji bo też taki chce zrób jakieś foty jak on w środku wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Sprzedaży wysyłkowej to pewnie nie mają. Zadowolony jesteś z pieca? Ile ci pali na dobę ecogroszku.

W miarę jest cichy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** tanio go kupiłes, kiedy kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od ecola?

Solid wyceniono mi na 8600zl 14kw

Trudno powiedzieć, czy ster Multifun jest lepszy od Ecoala, czy Smarta II ale wydaje  się, że Multifun jest  bardziej zaawansowany pod względem mozliwosci rozbudowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty ktoś zrobił tutaj:

https://esterownik.pl/forum/posty,2079/sigma-defro-jak-oep,1

 

Jak cię interesują inne to zrobię jak będę w domu.

 

Koszt to 7000zł, ale pewnie cena już wzrosła...

 

Zakupiony tutaj:

http://sk-kotly.pl/

 Witam

Dziś dzwoniłem do tej firmy 7300zł mi powiedzieli plus 300zł za opcje z czopuchem z lewej strony taki zamówiłem.

Może ktoś z was wie jak ta sigma ma rozwiązane te świderki gdy czopuch jest z boku pieca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że zmienili wygląd tego pieca http://www.defro.pl/p,118,sigma.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam

Dziś dzwoniłem do tej firmy 7300zł mi powiedzieli plus 300zł za opcje z czopuchem z lewej strony taki zamówiłem.

Może ktoś z was wie jak ta sigma ma rozwiązane te świderki gdy czopuch jest z boku pieca??

najlepsze jest to że na infolinii powiedzieli mi że nie robią sigmy z bocznym wylotem dymnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że na infolinii powiedzieli mi że nie robią sigmy z bocznym wylotem dymnym.

To jakaś firma z Radomia nie wskazana pzez Defro jako dystrybutor, może samowolnie zrobi przeróbkę ,obyś nie stracił gwarancji.  :rolleyes:
A gdzie mieszkasz?
 
DEFRO
 
DYSTRYBUTORZY
 
POLSKA, MAZOWIECKIE
 
P.H.U. San-Gaz

Wałowa 5

Radom

48 363 0 363www.strefa-ciepla.pl
 
POLDOM

Domagalskiego 2 

Radom

48 / 363 32 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkarpacie rzeszow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca powiedział. Niech Ci z i infolini się w końcu doszkolą!!!Powiedział ze od września Defro produkuje takie piece. To jest klon ogniwo eko plus a oni takie piece z bocznym wylotem produkuj.

Tydzień temu dzwoniłem do defro z zapytaniem o sterownik Defro Smart II czy można piec kupić u nich z takim sterownikiem.Babka mnie wyśmiała że to stary sterownik i nie ma szans kupić u nich takiego zestawu. Podała mi na koniec nr do przedstawiciela handlowego. Który z kolei powiedział ze do 2 tyg.Będą piece z tym sterownikiem. Bardzo duże niejasności w tym defro aż się boje co będzie przy reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie masz Sigme w wersji z palnikiem retortowym Defro. Jest jeszcze Sigma Uni oraz ta którą ja mam czyli Sigma PZ. Wersji z palnikiem żeliwnym nie ma na stronie.

 

Ktoś z was miał może styczność z tym palnikiem? Jest to wersja bez otworów.

Na tym pierwszy zdjęciu deflektor jest tak nisko nad palnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego można wyciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.