Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gadżet Do Pomp


Mapet4

Rekomendowane odpowiedzi

tak dziłą do kazdej pompy z zilnikiem indykcyjnym ,breloczki mozna dostac w kazdej hurtowni instalacyjnej ,ale juz na nowe pompy elektoniczne nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziłą do kazdej pompy z zilnikiem indykcyjnym ,breloczki mozna dostac w kazdej hurtowni instalacyjnej ,ale juz na nowe pompy elektoniczne nie działa

Przepraszam,że nie w temacie,ale muszę bo cierpię ;

kolego @automatyk,trochę staranności w pisaniu,Twoje posty, skądinąd często trafne i pomocne,są okropnie zniekształcone przez niechlujną pisownię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wszytko rozumiem ale cepa co wymyslił ó/u h/ch Z/rz ...... to jakbym poznał to bym ...... bo to kretynizm jest i tyle i żeby być może jechać nad morze to to jedna osoba nie dała by rady wymyśleć to już cała rodzina musiała nad tym myśleć tym bardziej że jestem dyslektykiem to agresja mnie się włącza jak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpimy z Tobą i dzięki Tobie też niestety...

Interpunkcja, gramatyka i składnia: pała!

nobody's perfect - ale staram się  i pracuję nad sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyslektyk? No to masz rozgrzeszenie, ale i nas zrozum. Swoją drogą, to jak piszesz posty, to musisz mieć wszystko wężykiem podkreślone ;). Jakbyś u klasyka Kobuszewskiego praktyki się uczył ;).

 

Jestem w stanie wybaczyć ortografię, byle z sensem pisać.

 

P.S.

Do @olinek: Nobody's perfect, ale staram się i pracuję nad sobą :).

Tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.

Do @olinek: Nobody's perfect, ale staram się i pracuję nad sobą :).

Tak to powinno wyglądać.

Ale ja się zamyśliłem nad sobą i tak to musi być  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wszytko rozumiem ale cepa co wymyslił ó/u h/ch Z/rz ...... to jakbym poznał to bym ...... bo to kretynizm jest i tyle i żeby być może jechać nad morze to to jedna osoba nie dała by rady wymyśleć to już cała rodzina musiała nad tym myśleć

 

Mało merytorycznie się zrobiło i ruch jakby mizerny. Zdaje się ludziska wiosnę poczuły i zarzuciły nierówną walkę z układem... grzewczym.

 

Wracając do tematu ;), to był Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. On i jemu podobni tak urozmaicali życie wszelkim zaborcom.

 

Na pocieszenie żarcik, bo już po dobranocce dawno. Wiecie kto wynalazł namiot? To był słynny japoński myśliciel Nachujmi Chata. Jego sąsiadem z namiotu obok był równie słynny japoński zapaśnik Jajami Omate...

 

Jak tu nie kochać języka polskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.