Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec,chyba Zasypowy-Usługa Olsztyn


loleklol

Rekomendowane odpowiedzi

To jest prawdopodobnie kocioł  SKI a co tam masz w kotłowni to sam porównaj

A co cieknie że chcesz go wyrzucać ? Poczytaj  o SKI na forum jest tego trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie cieknie,ale tylko raz tam paliłem i zauważyłem że często chyba trzeba będzie podkładać,i co dziwne przy grawitacj nagrzewa szybko 7 grzejników,chciałbym w sumie się dowiedzieć czy te piece są awaryine bo nie chciałbym wymieniać go w sirodku zimy.

dzięki za pdpowiedz modelu p

ieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kocioł nie przecieka oraz ogrzewa poprawnie mieszkanie nie musisz się niczego obawiać przed zimą

 

oczywiście nikt niczego Ci nie zagwarantuje

 

co do rurek to ta gruba to powrót z instalacji a zawór z zielonym wężem służy do spuszczania wody z instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta rórka na dole to powrut,właśnie 10 min. temu paliłem  z kumplem hydrałlikiem który mi wszystko wytłumaczył po za jednym,nadal nie wiem czy  w tym piecu pali sie od góry czy od dołu.

Dzięki za rady,tak na marginesie przeglądam te forum dzisiaj ze 2 godziny i jak tak dalej pujdzie to będe w stanie sam przerobić instalację,nie spodziewałem się tylu kumatych użytowników tego forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba dokładać . Niech ci kumpel domontuje miarkownik ciągu i jaraj od góry . Nic więcej nie potrzeba .

Wszystko masz na forum o tym kotle.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisać w wyszukiwarkę SKI Olsztyn i wyświetli się kilka wątków. Ja ze swojej strony tylko uczulę, żeby zwrócić uwagę czy szczelne są styki wszystkich drzwiczek z kotłem. Bywają wersje bez jakiegokolwiek uszczelnienia i palenie w takim kotle od góry nie powiedzie się. Wymagane będzie doszczelnienie np. silikonem wysokotemperaturowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.