Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06/06/25 uwzględniając wszystkie działy

  1. Dokupiłem jeszcze 3 tony Jowisza w sumie 6 tom będę miał.
    1 punkt
  2. @carinusFabrycznie chyba dobrze to jest wykonane, czyli otwory w przelocie bramki i powietrze jest łatwiej zasysane, brakuje może napowietrzenia dołu bramki, czyli tej szczeliny Piecucha. Wydaje się też, że liczba tych otworów i średnica też jest OK, bo można otworzyć obie zasuwki pw i elegancko cały wsad spalić na minimalnej stałej szczelinie klapki w popielniku . Cały czas tak palę i odkąd mam suchego dwuletniego buka nic się nie zawiesza. U mnie po trzech sezonach ruszt też jest trochę wygięty, ale nie rozumiem, co to komu przeszkadza :) , ruszt się porusza, a że drewno czasem się zakołysze... to chyba bez wpływu na spalanie .
    1 punkt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.