Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł Na Pellet Prośba O Podpowiedź


klaus1973

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec epopei pod tytułem "Jaki piec na pellet do mojego domu."
stoi i działa, ciepło podaje, 

Biawar Pellux Compact 12 kW na plumie. Dziękuję wam bardzo koledzy z forum. jestem dzwięczny. Dobre piwko zawsze na was czeka w kotłowi, kiedykolwiek byście przez Murowaną Goślinę jechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba znać wszystkie za i przeciw.

jak mawiał dziadek Jasiu "Kto nie ma w głowie, ten forsę na gówna traci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Koniec epopei pod tytułem "Jaki piec na pellet do mojego domu."

stoi i działa, ciepło podaje, 

Biawar Pellux Compact 12 kW na plumie. Dziękuję wam bardzo koledzy z forum. jestem dzwięczny. Dobre piwko zawsze na was czeka w kotłowi, kiedykolwiek byście przez Murowaną Goślinę jechali.

Opowiedz coś o tym Biawar Pellux Compact 12 kW . Jakie wrazenia po sezonie użytkowania . Spalanie - ile ton  ? , jaki pellet ? ile metrów ogrzewasz ? Wady i zalety ??? 

Bardzo prosze . Myśle o wymianie zwykłego kotła węglowego na coś wygodniejszego . Myslałem najpierw o ekogroszku , ale teraz zastanawiam się nad pelletem . 

Jedno co mnie dziwi to różnice w spalaniu . Jeden mówi że 10-15 kg na dobe drugi 30-40  ??????

Pół bliżniaka ok 90 m z kaloryferami i poddasze przerobione ze strychu  ok 35m bez kaloryferów ociieplone - powietrze z parteru i pietra idzie na poddasze klatką schodową . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.