Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawor Trzydrogowy


tom5021

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu jakis fachowiec? Co tu rysowac jest wszystko na zdjeciu.. Zasilanie idzie bezposrednio z pieca nic nie ma podrodze dopiero zawor z kapilara, powrot laczy sie z powrotwm z kaloryferow. Nie mam zadnych zaworow rtl. Chce go dac na zasilaniu podlogowki albo na powrocie tylko zastanawia mnie czy część wody poplynie na powrot przez zawor trzydrogowy czy to zadziała ,inne rozwiazania to za duzo przerobek prosze o porade. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce go dac na zasilaniu podlogowki albo na powrocie tylko zastanawia mnie czy część wody poplynie na powrot przez zawor trzydrogowy czy to zadziała ,inne rozwiazania to za duzo przerobek prosze o porade. Dziekuje

 

Planowany 3D równie dobrze możesz dać przy kotle za pompą kotłową (w funkcji rozdzielania) i efekt będzie ten sam. Pewnie to samo osiągnął byś zwykłym bypassem za pompą z zaworem regulacyjnym. Skoro jednak pytasz o ten konkretny montaż 3D, to odpowiadam, że teoretycznie jest OK, ale regulacja przepływów może być trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.