Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup węgla od gminy


pawlo89m
Wiadomość dodana przez marcin,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką rozkminę co do węgla z gmin. Bo gdzie bym nie czytał w prasie to wszędzie piszą, że węgiel nie należy się tym co kupili wcześniej od PGG poniżej 2000 zł za tonę. To prawda czy nadinterpretacja pismaków? Z tego co wcześniej było mówione warunkiem zakupu od gminy miał być tylko przyznany dodatek węglowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja słyszałem chodzi o zakup od podmiotów należących do skarbu państwa. Jeśli jakimś cudem kupiłeś od prywaciarza taniej i masz przyznany dodatek węglowy to spoko. Natomiast jeśli kupiłeś np. na PGG to się nie należy. Tak ja czytałem. Trzeba ma bieżąco śledzić, bo co chwila coś się zmienia. Miało być 2 tony, jest 1,5. Czyli 1,5 teraz, następne 1,5 na początku przyszłego roku. Jest zamieszane tak jak to w naszym państwie z patyków i kartonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panie i Panowie łapcie wniosek o węgiel z mojej gminy, który pojawił się dziś na stronie urzędu.

Ciekawy jest punkt 3.

Edit: Link do strony urzędu http://prologit.pl/asp/piszczac.pl/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&artykul=1126&akcja=artykul

wniosek_wegiel.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.