Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po aktualizacji sterowników


longer200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam palnik kipi i sterownik firmy Plum. Po aktualizacji sterowników, które otrzymałem od firmy KIPI. Sterownik na kotle nie widzi do końca panelu pokojowego. Widzi tylko stan opału, temperature itd. a jeżeli chodzi o wejdzie w opcje i zmiane czegokolwiek to wszędzie w opcjach jest pusto 😞Rowniez, zamiast pokazywać jakieś konkretne monity w stylu "niski poziom opału itd. to wyskakuje nieokreślony monit. Nie da się nic w nim ustawić. Za każdym razem muszę iść do kotłowni. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? 

Załączam foto modelu sterownika i panelu pokojowego plus wersję zainstalowanych sterowników.

IMG_20220530_191607__01.jpg

IMG_20220619_172827.jpg

IMG_20220704_154049.jpg

IMG_20220530_191517__01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedź, producent sterownika (plum) nie może dać mi aktualizacji ponieważ producent palnika (kipi) ma z nim podpisaną umowę ze tylko oni mogą to zrobić.

Niestety kipi nie chce mi dać nic innego i uważa, że źle kliknąłem przycisk instaluj... Odsyła mnie do serwisantów. Ale najbliższy jest 100km ode mnie i nie opłaca mu się jechać tyle km żeby nacisnąć przycisk instaluinstaluj 😞

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.