Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro gamma 15kw pokojowka


Torhil
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Torhil,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Rozwiązanie

Witam. Posiadam Defro gamma 15kw i zauważyłam pewien problem. Otóż wyskoczył błąd i domownicy go zamknęli, więc znalazłam na internecie jak odczytać. Więc po kolei nacisnęłam menu->menu serwisowe(wpisałam kod 0102)->wyświetlił się jakiś panel gdzie były dane hallotron1,2,3 itd a na dole był napis "test" po wejściu w niego ukazała mi się zakładka "historia alarmów", oczywiście odczytałam sobie błąd.

 

Tyle że po tym zabiegu w ciągu jakiś 20-30 minut zaczął mi wyłączać sterownik pokojowy który był załączony w zaworze wbudowanym. Wygląda to tak że jest zaznaczony sterownik pokojowy po chwili bez żadnego sygnału z nadajnika bezprzewodowego w pokoju zaczyna go otwierać, domek świeci na żółto w zakładce zawór wbudowany po czym ten domek znika a w zaworze wbudowanym jest zaznaczone "sterowanie bez pokojówki", po zmianie na standardowa pokojowke jest chwilę wporzadku po czym znowu go wylacza. 

 

Sterownik kotła to apck slim, sterownik pokojowy Salus.

 

Ktoś pomoże i wytłumaczy jak to rozwiązać aby to działało znowu poprawnie?

Edytowane przez Ryszard
Dodano prefiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem pokojowke st294v2 i właśnie tak robiłem że ja zalaczalem a ona sama się odznaczała po paru minutach(później się dowiedziałem że podobno nie lubią nawet połowy baterii i mogą wtedy tak robić). Po 2 dniach walki zakupiłem salusa bo już mnie to irytowało i jego też musiałem parokrotnie włączyć bo go wyłączał po wejściu w 0102 ale ostatecznie się załączył i narazie działa.

 

Dzięki wielkie za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu reset, a potem , dostosowanie do własnych ustawień, w ostateczności chwilowe wyłączenie pieca. Jeśli to nie zadziała, może to awaria, która będzie wymagała zewnętrznej interwencji, ale myślę, że powyższe czynności Ci wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.