Skocz do zawartości

nowyekopiec1

Nowy Forumowicz
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia nowyekopiec1

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Starter dyskusji

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Witam, potrzebuję nowego kotła, hydraulik policzył mi zapotrzebowanie na ciepło na 14-15 kW. Szukam kotła na ekogroszek z podajnikiem. Najbardziej interesuje mnie aktualnie Defro Komfort Eko Mini 15 kW. Czy ktoś z Was miał styczność z tym modelem? Jak sprawdza się w praktyce – spalanie, awaryjność, łatwości czyszczenia, głośność pracy? Budżet na kocioł do 11 000 zł . Czy w tej cenie da się znaleźć coś lepszego? Najważniejsze dla mnie jest: niskie spalanie. Będę wdzięczny za wszelkie opinie, linki do kotłów i doświadczenia z eksploatacji. Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.