Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki piec?


Gozia4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mieszkanie 50m2, 3pokoje, kuchnia, łazienka 5 grzejników żeliwnych, nowe okna, budynek ocieplony, chcę wymienić piec węglowy który stał w korytarzu na piecyk na pellet. Który lepszy : Biopellet Pro 12kw. czy kominek breta 12kw. wszystko z płaszczem wodnym, nie prąd,  gazu nie ma. Proszę o pomoc. No i jeszcze bojler 80l.na strychu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edilkamin ma fajne piecyki na pellet, np. Milla-H, piecyk z systemem Leonardo optymalizującym proces spalania. Teraz u @Puławiak w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zależy mi na cenie, ferroli Breta 12kw.znalazłem za 6500zł. Co sądzicie o tym kominku?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zależy mi na cenie, do 7tyś.zł, np, KF BOX S, PEREKO QMPELL 8KW, DEFRO, FERROLI BIOPELLET PRO. Co Wy na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2 miesięce temu byłem w jednym ze sklepów  dowiadywać się na temat ferroli biopelet pro i mi odradzono ten piecyk ponieważ sprzedali 20 szt. i wszyskie 20 same problemy,natomiast pereko qmpell 8kw zaopatrzyli i zmontowali jedno z osiedli miasta i żadnych reklamacji Pozdrawiam.

Dodam jeszcze ,że zakupiłem pereko qmpell 12kw i będę montował po sezonie grzewczym.Sam jestem ciekaw jak się będzie sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 12:26, lenas1 napisał:

Około 2 miesięce temu byłem w jednym ze sklepów  dowiadywać się na temat ferroli biopelet pro i mi odradzono ten piecyk ponieważ sprzedali 20 szt. i wszyskie 20 same problemy,natomiast pereko qmpell 8kw zaopatrzyli i zmontowali jedno z osiedli miasta i żadnych reklamacji Pozdrawiam.

Dodam jeszcze ,że zakupiłem pereko qmpell 12kw i będę montował po sezonie grzewczym.Sam jestem ciekaw jak się będzie sprawował.

Coś mi zalatuje reklamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłem będę instalował po sezonie grzewczym nie odłączając jeszcze śmieciucha bo mam jeszcze 2 sezony na wymianę pieca 5 klasy,a przez ten czas chcę się nauczyć palić pelleciakiem Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferroli Biopellet Pro 12kw, PEREKO QMPELL 8KW, Sztoker Bio 8kw, Ferroli Breta 12kw, który będzie najlepszy na mieszkanie 50m2, ciepłe, 5 kaloryferów żeliwnych, bojler 80l.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.