Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metalbet aqua eco 17 kw


sanchez771

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję podać więcej informacji. Do tego co napisałeś trudno się odnieść. Nie wiadomo co masz teraz i jaki jest tego efekt i nie wiadomo czego oczekujesz. Warto też uzupełnić profil- to bardzo ułatwia udzielanie rad i nie trzeba co chwilę szukać danych dotyczących kotła instalacji czy ogrzewanego pomieszczenia. Możesz tez użyć wyszukiwarki i poszukać tematów związanych ze sterownikami techa - może tam znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem piec metalbet 17 Aqua eco i potrzebuje informacji na temat ustawień pieca .Podanie -Przerwa-Nadmuch.-Podtrzymanie . JESTEM SWIEZYM UZYTKOWNIKIEM PIECA .DOM 120 M2  .SPALANIE DOBOWE PONIZEJ 25KG NIE SCHODZI.KUPUJE EKOGROSZEK SOBIANEK PANTERA LUB LEW .MOJE NASTAWY TO 5 SEKUND PODANIE 40SEKUND PRZERWA NADMUCH 26% .MOZE KTOS POSIADA PODOBNY PIEC LUB STEROWNIK I POMOZE MI GO USTAWIC .STARALEM DZWONIC DO FIRMY METALBET O POMOC ALE ONI TYLKO SPRZEDAC ALE JUZ POMOC W USTAWIENIU PIECA TO JUZ NIE ODBIERAJA TELEFONOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozumiem że jest to sterownik dwustanowy bez PID, palnik fajka ?

Znam piec i sterownik i tak ; dawka, przerwa i siła nadmuchu wydaje się prawidłowa natomiast pytanie jest jakie są parametry ustawienia podtrzymania i jak długo piec w tym stanie się utrzymuje. Dobrze by było wiedzieć coś o instalacji i samym budynku, bo może się okazać że 25 kg to jest super wynik. Co do pieca też miałbym kilka sugestii ale to na priv. Dla mnie jest on bardziej agua jak eko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny kolego sanchez771 nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania, a wszystkie są ważne, czytaj ze zrozumieniem. (Instalacja, budynek, palnik ,  czas w podtrzymaniu) .

Nie ustosunkowałeś się też do rad TIMONA. Jeżeli myślisz że jestem wróżbita MACIEJ to muszę cię zawieść. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.