Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak podłączyć kozę do komina?


kotekiipsotek

Rekomendowane odpowiedzi

Moja intuicja podpowiada mi że coś nie tak z montażem jest. Bo koza już była podłączona, dowiedziałem się że ktoś kto ją montował ustawił ją bardzo blisko ściany i po prostu obrzucił rurę zaprawą zwykłą nie żadną szamotową nawet. Efekt taki że po delikatnym puknięciu młotkiem zaczęła się kruszyć. Więc jej dalej pomogłem się rozkruszyć.

Koza będzie jadła drewno tylko suche lub bardzo suche, niestety od czasu do czasu bo będzie rozpalana okazyjnie. Skoro ją już mam od poprzedniego właściciela i będzie używana okazyjnie to na nią stawiam a nie na piecyk rakietowy (choć znam jego zalety).

Dlatego pytam jak podłączyć tą kozę bo laik jestem w temacie, a poprzedni właściciel chyba też skoro zrobił to na moje oko na odwal się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta Twoja koza wydala z siebie dym to najwyraźniej ma jakieś problemy z trawieniem tego drewna. Pokarm jest zbyt mokry ewentualnie trawi w odwrotnej kolejności. Domniemywam że komin wyczyściłeś skoro kozę odstawiłeś od żłobu na czas jakiś. Pozdrawiam Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.