Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapach gazu/spalin (?) w lazience


DorotaDorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam w lazience piecyk Vailant, jest sprawny, po przegladzie, gaz sie nie ulatnia i dziala bez zarzutu. Jednak czasmi zdarza sie ze w lazience czuje zapach podobny do gazu, wyczuwalny w okolicy piecyka. Zapach pojawia sie niezaleznie od tego czy piecyk byl uzywany czy nie. Czasem zdarza sie ze czuje to po powrocie do mieszkania po calym dniu nieobecnosci przy zamknietych oknach, czasem wrecz przeciwnie w cieple dni kiedy okna sa pootwierane. Byl kominiarz i ciag w kominie jest prawidlowy. Raz byl gazownik i sugerowal ze to cofanie sie spalin, ze moze wystepowac w gorace dni kiedy cisnienie jest (chyba) niskie. Troche mnie to dziwi, nigdy o takim zjawisku nie slyszalam. Czy da sie z tym cos zrobic? 

Z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle cofanie się spalin (a już na pewno nie Twoich, jeżeli nie było nikogo wcześniej w domu) ,co spaliny sąsiada znajdują ujście w Twojej łazience. I może to być bardzo niebezpieczne. Ja założył bym czujnik tlenku węgla (czadu) i natychmiast po jego zadziałaniu powiadomił straż pożarną, może ich interwencja zmusi zarządcę budynku do działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.