Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie gazowe


Wiktoria2099

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ARexx2 napisał:

Wiele zależy od samego mieszkania i od osób tam mieszkających (codzienne kąpiele w wannie, czy np temperatura w mieszkaniu 25 stopni) ale możesz przyjąć +/- 2500zł/rok przy temperaturze w pomieszczeniach 20-21 stopni. Do tego 200-250zł za przeglądy roczne pieca.

Nie no bez przesady z takimi kwotami to tylko 33m2 myślę że połowę z tego co podałeś, ja grzeje gazem stary nieocieplony dom i rocznie płacę 3500 max 4000 w zależności jaka zima .

Mam w rodzinie taki przypadek i za cały rok 1200 zł za 48m2 płaci a raczej są ciepłolubni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tommy07 napisał:

Nie no bez przesady z takimi kwotami to tylko 33m2 myślę że połowę z tego co podałeś, ja grzeje gazem stary nieocieplony dom i rocznie płacę 3500 max 4000 w zależności jaka zima .

Mam w rodzinie taki przypadek i za cały rok 1200 zł za 48m2 płaci a raczej są ciepłolubni.

Dlatego napisałem że wiele zleży od samego mieszkania, u mnie 50m stara kamienica, trzy ściany zewnętrzne plus nade mną nie ocieplony strych i 3000 tyś/rok CO+CWU :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.