Skocz do zawartości
IGNOROWANY

cześć i czołem


ttoffi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zastanawiałem się nad tym. Może brak Dobrych fachowców a może rosnący popyt na usługi. Ale jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Jak usłyszałem cenę za przykręcenie karton gipsu z ociepleniem 100zł za m2 gdzie całość wyjdzie 6000 (samej robocizny) za 4 może 5 dni roboty to naprawdę dam radę sam to zrobić. Może nie w tydzień a w miesiąc, ale spoko kasa zostaje w kieszeni. To naprawdę nie jest wielka sztuka. Trzeba tylko chcieć i znaleźć trochę czasu. Tak samo z podłączeniem kilku gniazdek. Ręce chęci narzędzia i podpowiedź kogoś mądrego, i dam radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ttoffi napisał:

... przykręcenie karton gipsu z ociepleniem .... To naprawdę nie jest wielka sztuka. 

Może i nie, ale jak wszystko wymaga trochę doświadczenia, dokładności i odpowiedniej technologii :).  Na pewno ktoś doradzi.

Jeśli jesteś zdecydowany a nie masz doświadczenia i dopiero "ogarniasz" to polecałbym pooglądanie na YT kanału GipsKartonITD, na pewno będzie pomocny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.