Skocz do zawartości
Jamjestcichy

Sprzedam Danfoss bluetooth głowice termostatyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam na sprzedaż głowice termostatyczne danfoss bluetooth.

Głowicami steruje się za pomocą smartfona po przez bluetooth-funkcjonalność identyczna co danfoss link.

Mam 5 głowic-wszystkie głowice są nowe tyle,że jeden komplet baterii jest rozpakowany a głowica była założona na grzejnik tak dla testów.

Cena za głowicę 120zł-do dogadania

Głowice RA

Sprzedaję bo kupiłem inny zestaw.

Możliwe allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.06.2019 o 18:26, Jamjestcichy napisał:

Cześć

Mam na sprzedaż głowice termostatyczne danfoss bluetooth.

Witam czy glowice do sprzedania aktualne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez ShekinStevens
      Witam,
      Mam do sprzedania ciepłomierz. W pełni sprawny. Załączam zdjęcia na których chyba wszystko widać, jak nie to proszę dzwonić lub pisać. Tel. 692818691
      Cena 400zł

• Przez Listekcr
      Witam. Jak w temacie. Sprzedam Iryda z Pid wersja monochrom (niebieskie podswietlenie biale znaki) wraz ze wszystkimi czujnikami(kotla, Mieszacza, podajnika , Cwu, zabezpieczenie termiczne pieca, pogodowy oraz spaliny) i pilotem R. 
      Sterownik w pełni działający. Zaprawiony wtykami rzenskimi (podajnik dmuchawa pompy CO oraz podlogowki) wejście na czujnik pozycji tloka 
      Powod, wymiana na Skzp 02 oraz wywalenie podajnika tlokowego i zmiana na retorte. 
      Po wiecej info pisac na priv:)
      Pozdrawiam

• Przez andriuk8
      Witam, mam do sprzedania Sterownik Tigra + do niego Panel jest to praktycznie nowy zestaw użyty tylko w celu sprawdzenia cały taki kmpl. sprzedam za 450zł Krótki opis:
      Pełne możliwości sterownika:
      obsługa 4 pomp (pompa c.o, pompa c.w.u, pompa podłogowa i cyrkulacyjna), podajnika oraz wentylatora, współpraca z dowolnym termostatem pokojowym lub termostatem dedykowanym, współpraca z dodatkowym czujnikiem otwarcia kosza, funkcja wybiegu pompy c.w.u, kalendarz „all in one”, fabrycznie podłączonych 6 czujników, praca w 3 językach (do wyboru w menu), funkcja DZIEŃ/NOC, tryby: EKO, TERM, NOR, KAL, D/N, kontrola braku paliwa, autowygaszanie i autorozpalanie, możliwość wyłączenia podajnika na stałe (w przypadku palenia na ruszcie dodatkowym), 24 strefy czasowe, funkcja dogrzewania zasobnika c.w.u. ponad temperaturę zadaną!, sygnalizacja dźwiękowa stanów alarmowych, sygnalizacja zmiennym kolorem wyświetlacza (również w panelach mieszkalnych), sygnalizacja błędów czujników, alarm podajnika, kontrola temperatury podajnika.

• Przez nightmare13
      Witam, sprzedam kociołek jak w temacie. Kocioł zakupiony  nowy w 2017 roku (jest faktura) do kociołka dorzucam bojler 120l z grzałka
      Kontakt wiadomość priv lub tel 662226110

• Przez Elber
      Sprzedam całkowicie nowy moduł MM100 - okazało się, że kupiłem niepotrzebnie dwa, a wystarczył tylko jeden. Cena 550 zł + przesyłka.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.