Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grundfos Alpha2 15-60 130 wyłączyła sie


Ladymocca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) 

Tytułem wstępu:

Kupiłam dom w którym zamontowany jest piec z w/w pompa. W łazience i kuchni mam ogrzewana podłogę a w reszcie pomieszczeń grzejniki. Pompa była ustawiona na AUTO ADAPT wyświetlając 6W, po kilku dniach zmieniło się na 9W. Wydawało mi się ze zwiększył się pobór prądu wiec zaczęłam kombinować i ustawiłam piec na pierwsza opcje po lewej stronie bo wtedy pompa wyświetlała 5W. Jest ciepło wiec nie zależało mi na gorących grzejnikach ani podłogach. Temperaturę ustawilam Na 24C.

A teraz do sedna, dziś pompa się wyłączyła i nie reaguje na żaden guzik, słyszę ze piec pracuje i w kranie ciepła woda jest. Grzejniki zimne ale to chyba zasługa termostatu bo na dworze jest 30stopni w słońcu. Podłogi tez zimne.

Czy ktoś z Was drodzy forumowicze jest w stanie pomoc laikowi? Mieszkam w Danii i nie bardzo ufam tutejszym „fachowca” ;)

838A47B9-7158-4A27-8C4E-A0FD81D6A9CE.jpeg

8F052D9C-8DA6-46B5-A68B-487CA2B806A9.jpeg

87B61565-A96B-4376-BC81-7826E6400A04.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kocioł przeszedł w tryb letni i pompa wyłączyła się. Jak przyjdzie jesień i  się włączy to ustaw ją tak jak była i nie grzeb .-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności sprawdziłam korki, włączyłam i wylączylam i pompa się włączyła wiec ustawiłam ja na AUTO, dziękuje mimo wszystko za radę ale chciałam zapytać jeszcze czy ona się dostosowuje do temperatury na zewnątrz? W nocy mam 3 stopnie a zależy mi by w jednym z pokoi grzejnik był na maksa.

I proszę jeszcze o radę jak to ustawić by było najtaniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.