Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacz wodny do kotłowni


inmar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam odkurzacz kominkowy,ale czyszczenie nim mnie nie zadowala,szybko się zapycha filtr a przy jego czyszczeniu można się nieźle ubrudzić.Moim zdaniem najlepszym wyjściem byłby odkurzacz wodny bo po czyszczeniu wystarczy wylać wodę i po kłopocie.Mam taki w domu Karchera,ale jest duży i drogi a ja bym szukał małego i w kwocie do kilku stówek.Ktoś używa takiego i może polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę

Miałem i już prawie zapomniałem. Mnóstwo błota w osadniku(pojemniku).

Za każdym razem mycie wnętrza odkurzacza, nie można zostawić z wodą bo bardzo się zbija i dosłownie czasami trzeba było na dnie śrubokrętem dziugać aby odpadło . Przezroczysty pojemnik z wodą i popiołem po kilku miesiącach zrobił się matowy od trącego popiołu o ścianki i dosłownie działa jak szlifierka. A był to markowy odkurzacz.

Tak samo jak kolega zauważył, że suche odkurzacze fatalnie się czyści, filtry hepa momentalnie się zapychają, dlatego już od dawna szufelka, miotełka i wiaderko moimi przyjaciółmi zostali...

Pozdrawiam.YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgladnij sie w Makro albo na alledrogo - na odkurzacze przemysłowe 30l  cena ok 250-260zł

Bierz jak najwiekszy baniak - za szczyla pracowałem na wakacjach na myjni i takie odkurzacze no name pracowały non stop  po 14h,  wodę  sie wymianiało czasami 2x na godzine nawet bez mycia gabki i nie szło tego zajechać . Im wiekszy baniak tym lepiej bo wiecej wody można wlać która wiąze syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.