Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł do mieszkania 55 m2


Marcin14181

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich tu zaglądających.

Jestem właśnie w trakcie remontu całego mieszkania w bloku (brak ocieplenia, piwnica pod kuchnią, 55 m2)

Niestety nie ma możliwości podłączenia gazu co za tym idzie potrzebne jest jakieś alternatywne ogrzewanie.

Czy ktoś z Was był może w podobnej sytuacji i poradził sobie z tym problemem? 

Głównie chodzi o wygodę użytkownika przez co zastanawiam się nad kotłem na pellet o jakiejśmałej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jak nie ma gazu to może pomyśl o ogrzewaniu elektrycznym. Jest już trochę tego. Tylko wpisałem w goog i wyskoczyły mu już różne przykłady

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin14181 kazdy kocioł pelletowy będzie tu za wielki.  Jeśli celujesz w pellet, to uwzglednij piecyki peletowe, np. taki http://sanitsystem.pl/id,2088/prod,piec-na-pellet-edilkamin-idropoint-9-kw-+-montaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2018 o 12:25, gilal napisał:

Witaj

Jak nie ma gazu to może pomyśl o ogrzewaniu elektrycznym. Jest już trochę tego. Tylko wpisałem w goog i wyskoczyły mu już różne przykłady

Pozdrawiam

 

Witam

Chodzi o to, że chcemy mieć w mieszkaniu ogrzewanie podłogowe

(Cała podłoga jest i tak do zrobienia na nowo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, eliks napisał:

@Marcin14181 kazdy kocioł pelletowy będzie tu za wielki.  Jeśli celujesz w pellet, to uwzglednij piecyki peletowe, np. taki http://sanitsystem.pl/id,2088/prod,piec-na-pellet-edilkamin-idropoint-9-kw-+-montaz

Ciekawa rzecz, ale mając piwnicę pod kuchnią nie chcemy sobie zagracać dodatkowo pomieszczeń w mieszkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin14181 napisał:

 

Są też maty elektryczne pod panale, naprzyklad :) Serio, jest tego sporo i rozwiązań fajnych

Ja na taki metraż (jak nie ma gazu) nie pchał bym się w paliwa stałe.

Jak zwykle wybór należy do Ciebie :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.