Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterowik -zawor czterobiegowy


Bogdan1966

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc może ktoś podpowie jak zestroic sterownik SKZP-02F Z słownikiem Ottona proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na ekranie głównym/zdjęcie 1/ wciskasz CO,na następnym /zdj. 2/ naciskasz pozycję 1 od lewej,dalej /zdj. 3/ mieszacz,dalej /zdj. 4/ strzałki na dole po prawej i tutaj /zdj. 5/ wpisujesz wartość czas otwierania odczytany z siłownika,u mnie to 120s,u ciebie może być inaczej.O ile będzie tak samo możesz wpisać wartości jak na fotce.Na ekranie 3 masz TRYB PRACY,ma być na AKTYWNY,pompa co zał. 40,stale wł. gdy mieszacz 1.Jeżeli mieszacz ma regulować temp. na grzejniki to OCHRONA POWROTU na 0.W razie problemów pisz na PW.

 

 

 

 

 

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury u mnie są niskie, bo mieszaczem są sterowane podłogówki.Na grzejniki mam 40*/sterowane innym sterownikiem/i spokojnie wystarcza.Masz sterownik z wszystkimi czujnikami a więc z pokojowym też.Możesz ustawić temp. zadaną np.45,min.38,max.45.Jeżeli podepniesz czujnik pokojowy i uruchomisz reg. pokojowy w sterowniku ,to będzie ci utrzymywał temp. pokojową zadaną w regulatorze np. 21 poprzez zmianę temp. zasilania w granicach zadanych wcześniej tj. 38-40.Podałem ci przykładowe temp.,ustawić trzeba wg. własnych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.