Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Sterownik I Regulator Pokojowy Do Kotła Co


ayo007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów,

Chciałem się Was poradzić odnośnie sterownika i regulatora pokojowego do kotła CO Defro optima, który współpracuje z dwoma pompami CO i CWU..Brak nadmuchu.

Obecnie mam sterownik Eltraf MR-13 i nie jestem z niego zadowolony ponieważ o ile pompą CO steruje dobrze, to pompą CWU steruje jak chce, a to już mi się nie podoba..

Idealny byłby elektroniczny miarkownik ciągu Tech ST322 bo dochodzi jakiś element sterowania ciągiem, do tego sterowanie obu pomp, ale nie ma on wyjścia na regulator pokojowy.

Myślałem też nad sterownikiem Tech St-28 i regulatorem Techa.

Z tym regulatorem to chodzi mi bardziej tylko w celach informacyjnych abym nie musiał latać co chwilkę z drugiego piętra naokoło domu do piwnicy...

Z góry dziękuję Wam za wszelkie sugestie i rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na temat Unistera oraz Regulusa RT 3E, oba mają mozliwość podpięcia regulatorów pokojowych, Unister na dodatek steruje też pompą CO. Natomiast wydaje mi się, że wadą jest to, że pracują dwustanowo, otwarte/zamknięte, co nie wpływa korzystnie na pracę kotła...Czy może lepiej dać sobie spokój, dobrze skalibrować zwykłego Honeywella którego mam, a kupić i zainstalować któryś ze sterowników Techa z pierwszego postu?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.