Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna Praca Zaworów Termostatycznych


Butcher358

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie sorki ze w tym temacie ,ale chcialem Was zapytac o termostaty i glowice termostatyczne , chodzi o to ze nie wiem czemu tak jest :przykladowo salon 2 grzejniki ustawione na 2 , przekrecam na 3 jakis czas sa obydwa gorace pozniej caly czas grzeje jeden i to dziwne ze w miejscu gdzie praktycznie grzeje tez podlogowka a drugi praktycznie zimny , pokoj i kuchnia ten w pokoju grzeje jakis czas pozniej zimny w kuchni caly czas cieply , nawet probowalem w pokoju otwierac okno czy sie grzejnik zaloczy tzn czy termostat pusci wode czy jakos tak :) , grzejniki wszystkie odpowietrzylem tylko nie wiem czy dobrze bo grzejniki przy tej czynnosci mialem odkrecone na full tj glowice termo.... , jeszcze jedno pytanko czy przykladowo jesli na zaworze 3 droznym ustawie temp na grzejniki 50C i glowice termostatyczna dam np: na 2 w zimnym pomieszczeniu to tam bedzie szla temp 50C na ten grzejnik i jak zlap[ie pomieszczenie temp Np 16-20 C bo nie wiem jaka temp jest aklurat przypisana do poziomu 2 , jeszcze raz sorki ze w tym temacie , ale udzielaja sie w nim osoby dobrze obeznane :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być kwestia głowic zamień głowice na grzejnikach i zobacz jaki będzie efekt. Jeżeli pomieszczenie nie osiągnie temperatury to zawór jest otwarty na full im bliżej temperatury ustawionej tym temperatura na grzejniki się zmniejsza

 

Defro Komfort Eko Duo Uni R 25 kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.