Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fawory 8Kw A Sterownik Oferta Castorama


emperator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zasięgnąć informacji od fachowców z branży czy jest możliwość zastosowania w tym kotle poniżej sterownika  ??  

Kocioł nie jest przystosowany pod sterownik tylko pod miarkownik ciągu, Ale czy gdyby przerobić u ślusarza dolne drzwiczki i przystosować je pod wentylator - sterownik spełniał by swoja funkcję ? 

Nie chce popełnić znowu błędu wydając kase na coś co mi się nie przyda. Pierwszy błąd to piec typu kuchnia który miałem, niby cacy ale od 22:00 do rana wszystko było spalone lub zgaszone. To samo po porannym rozpaleniu po powrocie z pracy 15 stopni na piecu a na palenisku echo 

A prace mam taką że wychodzę z domu o 7:00 i wracam po 10h , zależy mi aby po zasypaniu rano kotła i rozpaleniu ustawić sterownik np  niech trzyma te 40 stopni na piecu do czasu przyjścia 

Mieszkanie stara kamienica 60m2 w 2 pokojach i kuchni kaloryfer , jakoś miarkownikowi ciągu nie ufam :/  w przypadku mojej nieobecności w domu a ewentualnemu zagotowaniu się wody nikt nie uratuje sytuacji a ja moge być daleko aby szybko zareagować

 

Z góry dzięki za fachowe rady, może Państwo polecą jakis kocioł do 6-8KW ze sterownikiem 

 

Kociol_stalopalny_C.O._Fawory_8_kW-50243

Oferta z Castoramy, parametry poniżej 

 

https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/technika-grzewcza-i-ogrzewanie/kotly-piece/kotly-na-paliwa-stale/kociol-stalopalny-c-o-fawory-8-kw.html#product

 

Dzięki i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.