Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie O Koszt Instalacji Gazowej


pryczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mieszkanie o powierzchni 49m2 w kamienicy. Zastanawiam sie nad zainstalowaniem ogrzewania gazowego. Znajomy powiedzial mi, ze zmieszcze sie z kosztami w granicach 4000zł. Troche ciezko mi w to uwierzyc, ale tak naprawde nie orientuje sie w tej kwestii. Ile moze mniej wiecej wynosic koszt zainstalowania takiego ogrzewania w takim mieszkaniu? (Calosciowo: piec + konwektory + robocizna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli jest gaz w tym mieszkaniu do kuchenki np to tak projekt gazu i całe dobrodziejstwo z dołozeniem nowego odbiornika to ok 2000 zł jesli nie ma gazu to ok 3000 zł załozmy ze 5 grzejników to ok 2000 zł aluminium rury ok 2000 piec ok zakladam ze zpalinkiem atmosferycznym juz za 2500 cos rozsadnego znajdziesz jakis ariston ,buderus czy cos z tej połki no i jeszcze trzeba to wszystko zamontowac miedzy 1200-2000zł mysle ze jeszcze wode bys zamontował tu maks 1000 ci starczy mysle ze po tym oszacowaniu po mintazu jeszcze na flaszke ci zostanie a ijeszcze jedno nie montoj konwektorów w najgorszym przypadku blaszaki czyli płytowe grzejniki podane koszty sa jedynie dka orientacji w terenie ilosc rur jest uzalezniona od utrudnien konstukcyjnych i moszliwosci montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrodziejstwo to opinia kominiarska dco do wentylacji i spalin ,waruki podłoączenia ,jesli jest administracja to jej zgoda na CO na gaz ,projekt ,montaz instalacji ,wymiana licznika (bezpłatnie )odbór instalacji gazowej ,zamotowanie licznika razem ok 2000 zł pzrynajmniej tak jest u nas niesadze zeby było inaczej chyba ze projekt taniej da sie zrobic a i w gazowni przed cała operacja ale juz po akceptacji warunków technocznych trzeba zmienic taryfe z w1 na w3 i nowa umowa to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwektory to taki wynalazek ktory potrzebuje wysoka tempzeby był sprawny przez co powoduje spory przepływ powietrza co za tym mnustwo kurzu i jak dla mnie bardzo nieprzyjemny mikroklimat tyle odemnie ja polecam aluminium najlepsze zeliwne ale to cena zabija niestety ponad 80 zł za zebro w najgorszym przypadku załoz plytówki ale zalezy jak trafisz bo maks 15 lat w łazience 5 i do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.