Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buderus Funke Sigma, Cichewicz Sigma


Algo

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z użytkowników forum nie użytkuje ani nie miał do czynienia z takim kotłem? Prosiłbym o jakąś opinie. Dodam jeszcze iż przejeżdżałem ostatnio przez Płońsk i zajechałem do przedstawiciela i chyba producenta żeby obejrzeć kocioł i powiem że wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Sam kocioł o mocy 20kw wydaje mi się bardzo duży , ogromna komora zasypowa, i chyba najważniejsze iż zaproponowali mi go z dowozem w super cenie. Nie miałem do czynienia nigdy z tego typu kotłem wiec wszystkie za i przeciw mile widziane. Niską cenę za kocioł tłumaczyli iż firma Buderus wycofuje niektóre modele kotłów w tym i ten ze swojej oferty i oni wyprzedają stany swoje magazynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikt z użytkowników forum nie użytkuje ani nie miał do czynienia z takim kotłem? Prosiłbym o jakąś opinie

O Cichewiczu można dobrze,albo w ogóle.Może dlatego nie ma chętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

firma Buderus wycofała nasze kotły wyłącznie z oferty na Polskę, na innych rynkach Buderus oferuje nasze produkty m.in Ukraina, Węgry, Chorwacja, Słowenia itp.

Nie możemy komentować polityki naszego klienta dlaczego rezygnują ze sprzedaży kilku tysięcy kotłow rocznie.

Oficjalne rozstanie podyktowane było dużą konkurencyjnością rynku, sprzedażą sezonową i nie wystarczającą marżą.

 

Wszyscy klienci firmy Buderus mogą kupić produkty u nas lub w sieci sprzedaży np grupa SBS. Tym bardziej, że wielu dilerów Buderusa jest też w SBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.