Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Sterownik Do Zaworu Trójdrożnego


kacha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Mam wielki problem, w zasadzie mój mąż ..., ktory nie potrafi znaleźć rozwiazania pewnej sprawy wiec poprosił mnie o pomoc :)

 

A ja proszę was.

 

Posiadamy piec Rakoczy Multimax 22kw, ze sterownikiem ST-48, chcemy zakupić zawór trójdrozny oraz sterownik do niego.

W instrukcji sterownika ST-48 widnieje zapis, iż sterownik zaworu musi być z ich firmy (st-61), ponieważ trzeba go zarejestrować w sterowniku ST-48 (wklepać jego numer seryjny aby poprawnie wszystko działało).

 

Moje pytanie: Czy mogę kupić inny (tańszy) sterownik do zaworu trójdrożnego, który będzie kompatybilny ze sterownikiem ST-48 ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź panowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sterownik który posiadacie jest firmy TECH i jeżeli siłownik zaworu ma być podłączony do niego to musi być także firmy Tech ( koszt ok 300 zł )

Można zastosować inny np.firmy Estyma Unicontrol mix( koszt 600 zł ) i bedzie działał oddzielnie, ale trzeba jasno powiedzieć ze nie da rady znależć czegoś tańszego np za 100 zł.Takich sterowników nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.