Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł Na Drewno/węgiel Dom 160M2


Gość fanta001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolego!

Widzę, iż mam do czynienia z fachowcem :) Wiesz pogłęb swoje wiadomości bo się wygłupiasz, a firma rżnie manianę, na rynku niemieckim i eu ludzie nie kupią produktów z fabryki w Korei Kyung Boiler System :D, ale dając naklejkę ULRICH z niemiecka brzmiącą i wmawiając ludziom, iż posiadają japońską technologię, co poniekąd zawiera ziarno prawdy mamy super produkt, który nawet niemieccy radykałowie kupią B) kolektory natomiast jak poszukasz będą miały poukrywane CHRL tylko, jeszcze z najtańszej produkcji inni biorą lepsze ;)

Więc powtarzam kolego, doinformować się radzę bo widzę, iż nawet taki FACHOWIEC jak Ty daje robić się przez dobre nazewnictwo vs. trafione jak widzę :D :D :D :D Panie SS, a może, czyżby reklama ??? Jeśli tak, to niestety już są o tym wiadomości i nie da się ludzi dłużej oszukiwać, ani naciągać na ten obłudny fałsz, a kotły kondensacyjne firmy U są do bani i serwis ma co robić, ale najpierw trzeba ustawić się w kolejce :D Pseudo niemieckie produkty tej firmy, to tak naprawdę zamaskowane kiepskie produkty z Korei i Chin, które w odróżnieniu od innych produktów wychodzą z fabryki już jako buble.

Ps jedynym ich produktem jakim ewentualnie mógłbym być zainteresowany i byłem jest ich piec węglowy Ulrich Fest ale jak zgłębiłem temat, to odskoczyłem na kilometr i wybierałem między Dozamet Camino a Zębcem i kupiłem Zębca KWP 21 I dziękuję opatrzności oraz Tatusiowi kowalowi co mi parę zawiłości na temat palenisk z metalu wyjaśnił i oświecił tym samym. Pozdrawiam panie fachowiec ;)

Sam napisałeś że urlich to japończyk wiec mnie to trochę zdziwiło. Nie daję się robić bo od dawna wiem co to za firma i co to są za produkty. A mój nick to nie reklama poprostu uważam że tak powinno być reprezentuję na tym forum okresloną firmę i chciałbym zeby wszyscy wiedzieli z kim mają doczynienia czasem "reklamuję" określone produkty ale tylko takie które uważam za solidne dobrze wykonanie i ciekawie rozwiązane choć czesto nie najtańsze. Być może nie jestem fachowcem ale jako branżysta niestety z wiekszością twoich postów się nie zgadzam poprostu jak dla mnie to bardzo czesto piszesz bzdury. A ten żeliwniak urlicha to tak na pierwszy rzut oka to mi wyglada na włoskie odlewy.

Edytowane przez SanitSystem
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.