lucjans1 Opublikowano 2 Grudnia 2009 #1 Opublikowano 2 Grudnia 2009 witam mam dylemat który z tych sterowników wybrać,ma byc tak: histereza tep. pompy bojlera ,histereza tep. popy CO. priorytet CWU i nie wchladznie zasobnika CWU, termostat ma działać tak jak chcę a nie tak jak on.A to wszystko do mojego kotła po modernizacji .. bo ten sterownik to "lekko" w komplecie to na NIE... https://forum.info-ogrzewanie.pl/index.php?...20&start=20 pozdrowienia lucjans Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.