Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dwa Piece Do Wyboru(wady Izalety)


playstation3fan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądałem to forum i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje wątpliwosci

 

Na allegro znalazłem takie oto kotły kocioł z podajnikiem oraz kociol bez podajnika i tak sobie myslę czy warto przepłacac 2 tysiące za podajnik?

 

Czy tez drozszy kocioł ma jakies inne zalety

 

Co do rodzaju paliwa to dysponuje każdym rodzajem,wykluczając węgiel

 

 

Powierzchnia do ogrzania to 100m2 (ocieplone) plus bojler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o ile kocioł bez podajnika ma cene rynkową i jest ona wmiare to cena za podajnik jest niedoprzyjecia jest tak podejzanie tanio ze az za tanio

 

a to czy warto dac za zwykły tyle czy za podajnik ok 5500-6500 to juz zalezy od Ciebie i komfortu jak chcesz sobie zapewnić

a jesli masz roznego rodzaju paliwo to najlepiej zwykła miałowke przystosowaną do spalania wszytkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Jezeli zastanawiasz nad kotlem bez podajnika to chyba masz alternawtywne zrodlo ciepla albo jestes non stop w domu bo ja mam pierwszy sezon za soba w piecu na wegiel i drewno i mialem wielki problem nie moglismy sie ruszyc z zona z domu bo po 5-6 h trzeba bylo wracac bo dom sie wychlodzi i bedzie lipa nom i czlowiek uwiazany to dobrze ze zona byla w ciazy i siedziala w domu ale w tym roku juz pracujemy i nie mozemy sobie pozwolic na taka opcje dlatego kupujemy kociol DEFRO Duo 25 Kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Jezeli zastanawiasz nad kotlem bez podajnika to chyba masz alternawtywne zrodlo ciepla albo jestes non stop w domu bo ja mam pierwszy sezon za soba w piecu na wegiel i drewno i mialem wielki problem nie moglismy sie ruszyc z zona z domu bo po 5-6 h trzeba bylo wracac bo dom sie wychlodzi i bedzie lipa nom i czlowiek uwiazany to dobrze ze zona byla w ciazy i siedziala w domu ale w tym roku juz pracujemy i nie mozemy sobie pozwolic na taka opcje dlatego kupujemy kociol DEFRO Duo 25 Kw

 

kolego to co to za kocioł co przynajmniej 30 godzin nie trzymał na miale ? na drewnie powinien te 10wytrzymac ,no chyba ze byłn taki malutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz że paląc miałem w piecu z elektrometu za 2600 (ten który podalem w 1 poscie) utrzymam temperaturę okolo 24godzin?

 

A jak sie ma sprawa palenia samymi trocinami i zrębkami z rębaka w porównaniu do miału?

 

Osobiscie interesuje mnie utrzymanie temperatury okolo 8 godzin, w zupełnosci wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.